Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Лозенец
1 000 €
1 955.83 лв.

(16.67 €, 32.60 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:15 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 123 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
1-ви от 6

Описание на имота:

Реф. 013449

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага под наем двустаен апартамент в жк. Лозенец, гр. София.

Основни параметри:
- Тип имот: Двустаен апартамент (ателие)
- Площ: 60 кв.м.
- Строителство: Тухла, 2007 г.
- Етаж: 1 от 6 (висок, над гаражи)
- Отопление: Електричество (климатици)
- Гараж: Да (подземен, 22 кв.м.)

За имота:
Предлагаме под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, тип ателие, разположен на висок първи етаж в тухлена сграда в жк. Лозенец. Жилището е след ремонт и разполага с нови мебели и оборудване, което осигурява комфортно и приятно обитаване.

Апартаментът е с функционално разпределение, като кухнята е преходна, а помещенията са добре организирани. Отоплението е решено чрез климатици, монтирани както в хола, така и в спалнята.

Към имота се предлага и удобен подземен гараж с площ от 22 кв.м., с широко маневрено пространство, което е сериозно предимство за района.

Жилището е тихо, уютно и подходящо за дългосрочно наемане.

Локация:
Имотът се намира в жк. Лозенец един от най-предпочитаните и престижни райони на София. В непосредствена близост са Парк Център София (Park Mall) и Южен парк, което осигурява отлични възможности за разходка и отдих. Районът е отлично свързан с градски транспорт, включително метростанция на пешеходно разстояние, което прави придвижването изключително удобно.

Имотът е отличен избор за наематели, които търсят уютно и напълно обзаведено жилище с гараж в престижен и комуникативен район.