Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел
580 €
1 134.38 лв.

(8.29 €, 16.21 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:39 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 183 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
ДА

Описание на имота:

Реф. 013421

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага под наем двустаен апартамент в жк. Овча купел, гр. София.

Основни параметри:
- Тип имот: Двустаен апартамент
- Площ: 70 кв.м.
- Строителство: Тухла, 2015 г.
- Етаж: 2 от 5

За имота:
Предлагаме двустаен апартамент в нова тухлена сграда от 2015 г., разположен в жк. Овча купел. Жилището е след ремонт, напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортно ежедневие.

Апартаментът е с функционално разпределение и разполага с два балкона, които осигуряват допълнително пространство и светлина. От имота се открива приятна гледка към Витоша, която допринася за усещането за простор и спокойствие.

Жилището се намира в затворен комплекс с контролиран достъп, осигуряващ сигурност и комфорт за живущите. Сградата разполага с охрана, а дворът е красиво озеленен и поддържан, създавайки приятна и спокойна жилищна среда.

Локация:
Имотът се намира на ул. Боряна в жк. Овча купел район с добра инфраструктура и удобен достъп до Околовръстен път. В близост има училища, детски градини, медицински центрове и разнообразни търговски обекти, което прави локацията изключително удобна за живеене.

Имотът е отличен избор за наематели, които търсят комфортно и напълно обзаведено жилище в спокоен и комуникативен район, с допълнителни удобства като затворен комплекс, сигурност и зелена среда.