Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град София, с. Волуяк
265 000 €
518 294.95 лв.

(1 019 €, 1 992.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:45 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 491 пъти.
Площ:
260 m2
Двор:
574 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Реф. 013454

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба четириетажна къща с двор в с. Волуяк, до София.

Основни параметри:
- Тип имот: Четириетажна къща
- Площ: 260 кв.м.
- Парцел: 574 кв.м.
- Строителство: Тухла, 1980 г.
- Отопление: Локално

Разпределение:
Етаж 1:
- Две стаи
- Баня с тоалетна
- Склад / мазе
Етаж 2:
- Две стаи
- Баня с тоалетна
- Две тераси
Етаж 3:
- Три стаи
- Две тераси
Етаж 4:
- Три стаи със скосявания
- Тераса

За имота:
Предлагаме уютна и функционална четириетажна къща, разположена на тиха улица в близост до центъра на с. Волуяк. Имотът съчетава спокойствието на селската среда с удобството на комуникативна локация.

Къщата е напълно готова за живеене и предлага разнообразни възможности за обособяване на пространствата според нуждите на бъдещите собственици. Разпределението позволява използване както като еднофамилен дом, така и като имот за две или повече домакинства.

Локация:
Имотът се намира в близост до центъра на с. Волуяк, което осигурява бърз достъп до основни удобства. В непосредствена близост има училище, детска градина и хранителен магазин, което прави ежедневието удобно и практично.

Локацията предлага лесен достъп до София, съчетавайки спокойствието на извънградската среда с удобството на града.

Имотът е отличен избор за семейства, търсещи просторен дом в близост до столицата, както и за инвестиция с потенциал за развитие.