Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Сухата река
220 000 €
430 282.60 лв.

(1 930 €, 3 774.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:01 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 403 пъти.
Площ:
114 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Реф. 013464

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба четиристаен апартамент в жк. Сухата река, гр. София.

Основни параметри:
- Тип имот: Четиристаен апартамент
- Площ: 114 кв.м.
- Строителство: Тухла, 1976 г.
- Етаж: 2 от 4
- Отопление: Електричество
- Изложение: Изток/Запад
- Допълнително: Мазе (16 кв.м.)

За имота:
Предлагаме просторен, непреходен четиристаен апартамент, разположен в тухлена сграда в жк. Сухата река. Жилището е за ремонт, което предоставя отлична възможност за реализиране на интериорен проект изцяло по вкус и нужди на бъдещия собственик.

Апартаментът се отличава с функционално разпределение и просторни помещения. Наличието на тераса към всяка стая осигурява допълнителна светлина и усещане за простор. Коридорът разполага с вграден гардероб, а отделните баня и тоалетна допринасят за удобството в ежедневието.

Имотът е подходящ за семейно жилище, като предлага възможност за модернизация и оптимизация на пространството.

Локация:
Имотът се намира в жк. Сухата река район с добре развита инфраструктура и удобен достъп до основни пътни артерии, включително бул. Ботевградско шосе . В близост има множество училища, детски градини, магазини и търговски обекти, което осигурява удобство за ежедневието.

Имотът е отличен избор за семейства, които търсят просторен апартамент с потенциал в добре устроен район, както и за инвестиция.