Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, Младост 1
499 000 €
975 959.17 лв.

(2 422 €, 4 737.02 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:30 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 894 пъти.
Площ:
206 m2
Етаж:
3-ти от 7
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

Реф. 03451

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба просторен четиристаен апартамент, разположен в престижната сграда 'Лотос', кв. Полигона, гр. София. Сградата е строена от реномирания строител Артекс, с висококачествени материали и внимание към детайла.

Виртуална разходка из апартамента: https://my.matterport.com/show/?m=7fbBQGy9vxA

Основни характеристики:
- Площ: 206 кв.м.
- Строителство: Тухла, 2008 г.
- Етаж: 3 от 7
- Отопление: ТЕЦ и електричество (климатици във всяка стая)
- Изложение: Югозапад
- Състояние: Отлично поддържан
- Сградата: С асансьор и Акт 16
- Допълнително: С мазе

Разпределение:
- Просторно антре
- Впечатляваща дневна с трапезария и излаз на лоджия

Допълнителни предимства:
- Възможност за закупуване на двоен гараж на цена от 60 000 , и паркомясто на цена от 30 000
- Югозападното изложение осигурява светлина и комфорт през целия ден
- Подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция

Локация:
Кв. Полигона е предпочитан район заради спокойствието, развитата инфраструктура, близостта до молове, магазини, бизнес сгради, метростанции и удобен транспортен достъп.

За повече информация и организиране на огледи, моля свържете се с нас!

*Агенцията предлага безплатно съдействие при жилищно кредитиране!