Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Център
320 000 €
625 865.60 лв.

(3 404 €, 6 657.65 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:27 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 470 пъти.
Площ:
94 m2
Етаж:
3-ти от 6
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

Реф. 012930

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба тристаен апартамент в Центъра на гр. София.

Основни параметри:
- Тип имот: Тристаен апартамент
- Локация: Център, гр. София
- Площ: 94 кв.м.
- Строителство: Тухла, 2005 г.
- Етаж: 3 от 6
- Отопление: ТЕЦ и електричество
- Изложение: Юг
- Асансьор: Да
- Допълнително: Мазе и таванско помещение
- АКТ 16: Да

За имота:
Светъл и топъл тристаен апартамент с южно изложение, разположен в добре поддържана тухлена сграда с асансьор. Имотът се продава без обзавеждането.

Жилището предлага функционално разпределение, просторни помещения и възможност за усвояване на тераса. Към апартамента има собствено таванско помещение и мазе, които осигуряват допълнително пространство.

В момента имотът е с дългогодишни наематели, които при интерес от страна на купувача могат да продължат наемното правоотношение. Това го прави отлична възможност за придобиване на готов доходоносен актив с постоянен месечен приход.

Локация:
Имотът се намира в изключително комуникативен район на пешеходно разстояние от метростанция Централна гара , Централна ЖП гара и Автогара София. Бърз достъп до бул. Мария Луиза , бул. Сливница и централната градска част.

В близост са:
- 14 СУ Проф. д-р Асен Златаров (5 мин. пеша)
- ДГ 199 Сарагоса
- Супермаркети BILLA и Kaufland