Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Сухата река
145 000 €
283 595.35 лв.

(2 101 €, 4 109.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:47 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 786 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
1-ви от 4
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Реф. 013415

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Сухата река. Имотът е с южно изложение, което осигурява добра естествена светлина, и е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция след ремонт. Възможност за преустройство в апартамент с 2 спални.

Основни параметри:
- Тип имот: Двустаен апартамент
- Локация: жк. Сухата река, гр. София
- Площ: 69 кв.м.
- Строителство: Тухла, 1983 г.
- Етаж: 1 от 4

Състояние:
Жилището е изчистено и подготвено за ремонт, което дава възможност за пълно обновяване и адаптиране според личните предпочитания на новия собственик. Отоплението е на ТЕЦ.

Сграда и локация:
Сградата е с поддържани и чисти общи части и асансьор. Пред входа има зелена градинка, която подобрява жилищната среда. Имотът се намира в близост до училища, детски градини, поликлиника и всякакви търговски обекти. В района има спирки на автобуси и тролейбуси. Бърз достъп до бул. Владимир Вазов и бул. Ботевградско шосе.

За повече информация и организиране на оглед, свържете се с нас.

Предлагаме безплатно съдействие при банково кредитиране.
Особености
Тухла
Контрол на достъпа
За ремонт
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Сухата река
Обява: 1b177747042216036

145 000 €
283 595.35 лв.
История на цената
(2 101 €, 4 109.20 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Сухата река